Lazarova vendeta

17. listopadu 2007 v 21:00 | Terry |  Lazarova vendeta
Obsah knihy podle přebalu

Lazarovo hnutí, ekologická organizace bojující především proti nástrahám moderních technologií, je už dlouho předmětem zájmu zpravodajských služeb na celém světě. Rostoucí zástupy přívrženců slepě naslouchají tajemnému, nikdy nespatřenému muži, který si nechává říkat Lazarus. Pod jeho vedením získává hnutí stále větší vliv a existují dokonce dohady, že se Lazarovo hnutí chystá k mocnému úderu, díky kterému se stane vůdčí světovou silou.
Když dojde k teroristickému útoku na špičkové vědecké pracoviště, kde jsou realizovány nejmodernější projekty v oboru nanotechnologií, uniknou miliardy miniaturních nanorobotů, které zavraždí tisíce lidí - vědců i protestantů z řad Lazarových příznivců. Na místo tragédie je povolán podplukovník Jonathan Smith, aby se pokusil uspět tam, kde prozatím všichni selhali: zjistit pravdu o Lazarově hnutí.
Ve snaze odhalit pozadí vražedného útoku i dalších incidentů, jichž po celém světě začíná nápadně přibývat, dochází Smith k děsivému zjištění: Lazarovo hnutí je pouhou zástěrkou pro smrtnosné spiknutí, které nejen ohrožuje životy miliard lidí, ale mohlo by fatálním způsobem změnit i celý svět v jehodnešní podobě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucia Lucia | 14. září 2008 v 10:03 | Reagovat

Lazara jsem četla minimálně čtyřikrát a je to opět parádní knížka s mou nej postavou Jonem. A navíc tu figuruje i Peter, takže jsem naprosto spokojená. (Jak málo stačí ke štěstí ;-) ). Stejně jsou knihy s Jonem ty nejlepší, který jsem od Ludluma četla. A pak taky Bourne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama